+36 70 424 23 30 info@matrixoktatas.hu Kövess minket a legfrissebb hírekért!

Karrier

Mátrix, mint munkahely!

Manapság a MÁTRIX név már az egész országban ismert és elterjedt, amiben igen sok és kemény munkánk van. Számunkra első a tanuló és az ő megelégedettségéért dolgozik csapatunk minden tagja. Amennyiben érdeklődsz a felnőttképzés iránt, és szeretnél egy gyorsan fejlődő cégben dolgozni, várunk szeretettel! Nálunk nem csak munkalehetőséget kapsz, mi úgy működünk mint egy nagy családi vállalkozás, ahol mindenki egyformán kiveszi részét a munkából és juttatásokból! Nem bánod meg, ha ennek a csapatnak a tagja leszel!

AKTUÁLIS AJÁNLATUNK:

Elektronika (Villanyszerelő), Építőipar és Épületgépész szakmacsoportba jelentkező Tanulóink felkészítésére keresünk elméleti és gyakorlati Kollégákat debreceni, budaörsi, budapesti, kecskeméti helyszíneinkre!

Jelentkezési feltétel: szakirányú végzettség, számlaképesség.

Önéletrajzokat, a végzettséget igazoló bizonyítványokat a lukacsitunde@matrixoktatas.hu címre várjuk!

Képzési koordinátor munkatárs:

Legfőbb feladatok:
- képzési adminisztrációs feladatok, dokumentumok kezelése
- tanulókkal való kapcsolattartás emailben, telefonon és személyesen

Az álláshoz tartozó elvárások:
- középfokú végzettség (érettségi)
- magabiztos számítógépes ismeretek (World, Excel)
- kiváló kommunikációs készség
- önálló munkavégzés, alkalmazkodó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- azonnali munkakezdés
- adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:
- alkalmazotti jogviszony
- versenyképes bérezés
- dinamikusan fejlődő vállalat
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
- felszerelt, modern környezet

Tanár/tanító munkatárs:

Általános iskolai, és középiskolai pedagógusokat keresünk kecskeméti alapítványi iskolánkba, reál és humán tantárgyakhoz egyaránt!

- felsőfokú végzettség
- empatikus, gyerek központú hozzáállás

- dinamikusan fejlődő alapítványi intézmény

Képzési tanácsadó munkatárs:

Az értékesítő és képzési tanácsadó legfőbb feladata, hogy ügyfélszolgálati munkát végezve megtalálja és ki tudja ajánlani az ügyfélnek a számára leginkább megfelelő tanfolyamot, ezen kívül az ügyfélnek segítséget nyújtanak a beiratkozással járó ügyintézésben is. Feltétel: kiváló kommunikációs képesség, empátia, gyors döntéshozatali képesség, jó problémamegoldás és kezelés. Nem alapfeltétel, de mindenképp előnnyel indul a jelentkezéskor, akinek van már némi értékesítési és/vagy ügyfélszolgálati tapasztalata, aki még nem rendelkezik szakmai tapasztalattal, tréningekkel segítjük a betanulását.

Szakoktató munkatárs:

Képzéseinkhez keresünk szakoktatókat. Az állás megpályázáshoz szükséges az előző referenciák csatolása. Feltétel: felsőfokú szakirányú képesítés, igazolt 3-5 éves oktatói múlt. Elvárások: folyamatos és megfelelő együttműködés a tanfolyamokat szervező csapattal, a precíz és megbízható munkavégzés, valamint lényeges a mobilitás, ezzel együtt a jogosítvány megléte.

Küldje be önéletrajzát a info@matrixoktatas.hu email címre!